Zapraszamy!

Balu Bar Restaurant & Cafe

To miejsce, w którym szef kuchni Roop Lal Balu zabiera swoich gości w kulinarną podróż dookoła świata. Doskonale przygotowane dania cechuje wysoka jakość i świeżość produktów, a smak wielokrotnie zadziwia i podbija serca naszych gości.

Roop Lal Balu

Szef Kuchni Restauracji Balu Bar urodził się w Indiach. Zdobywał doświadczenie, pracując w restauracjach za granicą. Sztuka kulinarna fascynowała go od zawsze.

Podróżowanie, doświadczanie różnych odmian kuchni ukształtowało jego spojrzenie na gotowanie i wpłynęło na decyzję o wyborze kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Stara się poszukiwać składników, które wykorzystuje w kuchni, bezpośrednio u hodowców i producentów.

Kuchnia włoska, z pozoru jest nieskomplikowana, jednak zrobienie doskonałej potrawy wymaga kunsztu. Tworzę kompozycje smaków i aromatów tradycyjnej włoskiej kuchni, które zmieniam w zależności od sezonu.

Regionalne składniki z polskich pól i lasów to dla mnie podstawa: warzywa, świeże zioła, grzyby, owoce – wszystko to uwzględniam w stałym menu. Przykładam dużą wagę do naturalnych potraw, do najwyższej jakości składników, sprawdzonych dostawców świeżych ryb, owoców morza i mięs.

Opinie

Wasze rekomendacje

Opinie naszych gości są dla nas niezwykle ważne, dlatego też umieszczamy te najciekawsze

„Rewelacyjne jedzenie, w zasadzie nie przesadzę słowem; doskonałe. Najlepszy łosoś w sosie jakiego w życiu jadłam. Muszle św. Jakuba z kurkami- mistrzostwo w sztuce! Idealne porcje, cudnie podane, bardzo miła obsługa oraz widzialny szef kuchni, którym serdecznie dziękuję. Polecam bardzo!”
 
„Jak najbardziej polecamy! Wysokiej próby kuchnia.Wnętrze resaturacji przytulne.Dobry produkt,duża znajomość technik, dopracowany smak i kreatywność.Przemiła obsługa.”
 
„Najlepszą recenzją będzie to, że moje dzieciaki pochłonęły wszystko i nie była to pizza, tylko łosoś oraz kurczak z ryżem curry :)”

Najlepsza restauracja!

Plebiscyt Orły Gastronomii

Numer 1 w Puszczykowie w 2020 roku!
Nasza restauracja uzyskała status najlepszej restauracji w Puszczykowie w 2020 roku według opinii naszych gości. Jestemy niezwykle wdzięczni za takie wyróżnienie oraz wyrazy uznania!
 
O Plebiscycie:
Program stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, aby mogli sprostać wymaganiom swoich Klientów.